Obsah:

CZ - česky    EN - anglicky

Restaurace KOBE

Nejjemnější steaky potřebují nejen nejlepší maso světa... ale také ty nejlepší kuchaře.

V nově otevřené restauraci Kobe Vám přinášíme jidelní lístek plný masových specialit, těch nejjemnějších steaků a jako lahůdku výběr jídel připravených z masa Kobe, desítky let považovaného za nejkvalitnější hovězí maso světa.


V nově otevřené restauraci Kobe Vám přinášíme jidelní lístek plný masových specialit, těch nejjemnějších steaků a jako lahůdku výběr jídel připravených z masa Kobe, desítky let považovaného za nejkvalitnější hovězí maso světa. Nad fi nálním výběrem mas pro naši restauraci jsme strávili několik měsíců a nyní máte možnost ochutnat steaky z několika druhů chovů, tuzemských i zahraničních. Hovězí maso Kobe, Aberdeen Angus Jižní Amerika, Český Angus a v poslední řadě bílý chov masného skotu Charolais z České republiky. Veškeré české maso je chováno v ekologický čistém prostředí a bez používání průmyslových krmiv.

Rád bych doporučil jedinečné jehněčí speciality. Maso pochází z českých chovů a je vždy čerstvé a nikdy mražené. Ochutnejte grilovanou jehněčí svíčkovou, jehněčí kolínko nebo pečená jehněčí žebírka, připravovaná z mladých kusů na jejichž chov jsou kladeny ty nejvyšší nároky. Kvalitní suroviny nicméně nestačí. Abyste mohli na grilovacím roštu vykouzlit jídla, jejichž chutě si zamilujete, potřebujete nejlepší kuchaře s několikaletou praxí. Vím to, neb jsem se několik let učil a pracoval pro ty nejlepší restaurace u nás. Umění kuchařů restaurace Kobe doplněné o profesionální personál, který se o Vás přirozeně a s úsměvem stará jako o vlastní, dotváří jedinečnou

atmosféru a zážitek, který v Čechách jen tak někde nezažijete. A přesně ten vám chceme přinést - jedinečné grilované steaky, masové speciality, stále vynikající sushi z našeho sushi baru a to vše doplněno příjemnou hudbou v podání umělců z různých míst světa.

Prostě nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Jaroslav Křenek, šéfkuchař restaurace Kobe

KOBE

Václavské náměstí 11, Praha 1
Tel.: +420 224 267 248
Mail: info@koberestaurant.cz

Oteviraci doba: Pondělí - Neděle 11.30 h. - 24.00 h.


mapka - kde nás najdete

Sushi Noodles - zjistěte, jak může být sushi prospěšné i pro vás